Toplantı


Toplantıları İçin En İdeal Mekan

Başkent Ankara’nın doğa harikası olan Gölbaşı’nda muhteşem göl manzarası eşliğinde sizin için anlam ve önem taşıyan günlerinizin vazgeçilmez adresi Kronos Otel’de bütün detayları düşünülmüş, deneyimli kadrosu ile Şirket Toplantıları, Seminerler, Lansman, Sergi, Konser, Fuar, Eğitim, VIP Toplantıları, Basın Toplantıları, Defileler gibi organizasyonlarınızı yapabilmeniz için sizleri davet ediyor.

 

 1. Kongre Salonu

 

2. Konser

 

Düğün, nişan ve toplantıların yanı sıra Mogan Gölü kenarında konser organizasyonları için de harika bir mekan olan Kronos Otel’de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümlere sahibiz. Geniş ve ferah toplantı salonları, büyük otoparkı, şehrin stresinden arınmak için kalabileceğiniz rahat odaları ve harika yemekleri ile görüşmelerinizi yaparken dinlenebilirsiniz.

 

 

 

3. Fuar ve Sergi

 

Tüm detayların düşünüldüğü sergi salonlarında deneyimli kadrosuyla hizmet veren Kronos Otel’de firmanızı ve kurumunuzun prestijini artıracak etkinlikleri gerçekleştirebilmeniz için her şey düşünülmüştür. Hem fuar ve sergi hem de tatil amacıyla yapacağınız konaklamalarda güler yüzlü ve profesyonel bir ekip size her an yardımcı olacaktır. Hızlı servis, temiz bir ortam ve samimi bir havanın hakim olduğu Kronos Otel’de toplantılarınız ve diğer tüm davetlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.