Düğün


Ankara’nın yeni cazibe merkezi Gölbaşı’nda eşsiz Mogan Gölü manzarasıyla butik otel konseptinde hizmet veren Kronos Otel, size özel olarak tasarlanan düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi önemli gecelerinizde havuzbaşı, kır düğünü ya da kapalı salon seçenekleriyle sizleri unutamayacağınız bir gece yaşatmaya davet ediyor. Gelin hayallerinizi gerçek kılalım.

 

Otoparkımız 400 araç kapasitelidir.

 

 1. Düğün Organizasyonları

Ankara Gölbaşı’nda düğün, toplantı, nişan ve balo gibi organizasyonların yapılabileceği harika bir otel arıyorsanız Kronos Otel Ankara’yı tercih edebilirsiniz. Ankara gibi bir yerde nefis Mogan Göl manzarası eşliğinde düğününüzü gerçekleştirebilir, toplantılarınızı ya da nişanınızı yapabilirsiniz. Konuklarınızı kusursuz bir şekilde ağırlamamız için eğitimli ve deneyimli personelimizin profesyonel hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

 

 

 

 

2. Kına Organizasyonları

 Kına geceleri, düğün davetleri, nişanlar ve sünnet geceleri gibi sizin için çok anlamlı ve özel anları profesyonel ekibiyle kusursuz bir şekilde hazırlayan Kronos Otel yönetimi ferah ve rahat odalarıyla, başka hiçbir yerde olmayan göl manzarasıyla, lezzetli ve çeşitli yemekleriyle sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşır.

 

 

3. Nişan Organizasyonları

Hayatınızda belki de sadece bir kez yapacağınız günleri, tam da hayallerinizdeki gibi gerçekleştirebilmek için tüm olanakları sizin için kullanan Kronos Otel’de nişanınıza dair tüm detaylar, hiçbir ayrıntıyı atlamadan ve özenle hazırlanarak sizlere sunulur.